Sedadla odpružená

Sedadlo řidiče typové řady 7 - pneumaticky, n. mechanicky odpružené

Spolehlivé sedadlo využívané např. strojvůdci Českých drah, Regiojetu, ... . Sedadlo dodáváme při splnění náročných podmínek výrobců kolejových vozidel, vč. certifikovaného svařování a potahu odolného proti hoření (Runotex, Kneitz).  

Odpružená sedadla řidiče typové řady 7 splňují základní požadavky pohodlného sezení a představují jednoduché a cenově výhodné řešení pro nenáročné uživatele. Sedadla jsou dodávána bez bezpečnostního pásu, s plynule sklopnou zádovou opěrou, sklopným sedákem, výškově seřiditelnou hlavovou opěrkou a s podstavcem ve dvou variantách - pneumaticky nebo mechanicky odpruženým. U obou typů podstavců lze pružení regulovat, u pneumatického ovládáním přístupu vzduchu do vzduchové pružiny, u mechanického podstavce nastavením ocelové pružiny. Volitelně si můžete sedadlo nechat doplnit loketními opěrkami, vyhříváním opěry a sedáku, přídavným podstavcem, výškově seřiditelným podstavcem či otočným mechanismem.

Použití

Lokomotivy, nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje...

Dle přání zákazníků můžeme nabídnout různé potahové látky (barva,vzor) a jejich kombinace (látka-plastická koženka- kůže-plyš). V nabídce máme kromě standardních látek i látky, které jsou používány v dopravních prostředcích, kde jsou vyžadovány zpřísněné nároky např.na nehořlavost potahových materiálů.