Představení společnosti


Společnost C.I.E.B. Kahovec spol. s r.o. je podnikem se 100 letou tradicí spojenou s kovovýrobou (více v sekci Historie). 

Název společnosti je složen ze 4 počátečních písmen, C = konzultace (Consultation), I = informace (Information), E = inženýring (Engineering) a B = byznys (Business). Vlastníkem je od roku 2006 americká společnost Commercial Vehicle Group se sídlem v New Albany ve státě Ohio. Tato nadnárodní společnost s pobočkami po celém světě je významným dodavatelem integrovaných systémových řešení globálním zákazníkům v oblasti užitkových vozidel, především výrobcům těžkých nákladních automobilů, stavebních, zemědělských strojů a prostředků speciální a vojenské dopravy.

K výrobním činnostem společnosti C.I.E.B. patří výroba sedadel, která nacházejí uplatnění v různých typech a druzích vozidel, například v nákladních automobilech, autobusech, trolejbusech, sanitkách, tramvajích, lokomotivách, zemědělských a stavebních strojích, dále ve vozidlech určených pro dálkovou, městskou i meziměstskou přepravu osob. Dále se zabýváme výrobou dílů sedadel a dalších komponentů pro automobilový průmysl. Jsme tradičním dodavatelem provovýrobců pro oblast automobilového průmyslu. Klademe důraz na systém řízení kvality v souladu s ISO 9001 a plnění požadavků ISO/TS 16949. Důsledně plníme nařízení dle ISO 14001 - systém environmentálního managementu.

Hlavní sídlo společnosti a její výrobní závod se nachází ve městě Brandýs nad Orlicí.Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -