Společnost Commercial Vehicle Group spustila nové webové stránky FinishTEK

Společnost Commercial Vehicle Group, Inc. („Společnost") (NASDAQ: CVGI) přední dodavatel řešení pro plně integrované systémy pro globální trh s nákladními vozy dnes vydala prohlášení, kde oznamil spuštění svých nových webových stránek pro produktovou řadu společnosti FinishTEK.

Webové stránky poskytují přehled o historii a možnostech společnosti FinishTEK, obsahují galerii produktů a vzorů a poskytuje novým a současným zákazníkům možnost kontaktovat zástupce společnosti CVG. Ředitel a Manažer produktové řady, Daniel Lewis, poznamenal, že „nové webové stránky byly vytvořeny, aby podtrhovaly náš skvělý potenciál a ukazovaly, jak dokážeme vyhovět zákazníkům na různých trzích.“ Společnost CVG doufá, že na webové stránky budou pozitivní ohlasy a poskytnou příležitosti k růstu.

CVG FinishTEK byla založena v roce 1993 jako „Daltek Inc“ a vyrostla ve společnost, která je synonymem pro inovace v plastových dekoracích a konečných úpravách. V roce 2012 společnost Commercial Vehicle Group koupila společnost Daltek a stala se z ní FinishTEK. FinishTEK nabízí zákazníkům širokou škálu rentabilních konečných úprav v hydrografice, laku a UV tvrdých vrstvách. FinishTEK má přibližně 200 nasčítaných let zkušeností zaměstnanců v průmyslové dekoraci. FinishTEK dokáže podporovat, jak velkokapacitní, tak malokapacitní programy, obsluhovat různé trhy včetně trhu motorových sportů, trhu spotřebičů, automobilového trhu a dalších. Jsou dostupné stovky konečných úprav (uhlíková vlákna, maskování, mramor, kov, dřevo atd.), spolu s možností si vytvářet vlastní vzory.

O společnosti Commercial Vehicle Group

Společnost Commercial Vehicle Group (a její dceřiné společnosti) je přední dodavatel řešení pro plnou škálu produktů a systémů vztahujících se ke kabinám pro světový trh s komerčními vozidly, včetně trhu s těžkými nákladními vozidly, autobusy, vojenskou transportní technikou, důlní technikou, průmyslovým vybavením, rekreační offroadovou technikou a trhů pro oblast stavebnictví a zemědělství. Informace o společnosti a jejích výrobcích naleznete na internetové adrese .