Společnost Commercial Vehicle Group uvítala 200 studentů z programu Global Scholar

NEW ALBANY, Ohio, 9.října, 2018 /PRNewswire/ -- Společnost Commercial Vehicle Group, Inc. (NASDAQ: CVGI) oznámila svoji účast na dvoudenním naučném programu se středoškolskými studenty ze šesti oblastních škol ve spojení s programem Columbus Council on World Affairs‘ Global Scholars Diploma.

Dvě stě studentů nedávno navštívilo celosvětovou centrálu společnosti CVG a její R&D zařízení v New Albany, v Ohiu jako součást svého studijního programu Světových Studentů (Global Scholar), který je určený na podporu inovativních a interaktivních partnerství v celosvětovém společenství. Studenti se zúčastnili simulace štíhlé (lean) výroby, interaktivní prohlídky R&D zařízení a panelové diskuze s vedením CVG z různých oblastí.

Dle Patricka Terriena, Prezidenta a CEO Columbus Council on World Affairs, „Účelem a důvodem, proč toto CCWA dělá, je vychovávat a připravovat mladé lidi, aby získali novou perspektivu a byli připraveni na globální společnost, které budou čelit, až vyjdou ze středoškolských lavic. Je to s partnery jako CVG, kdy jsme schopni dosáhnout takových neuvěřitelných naučných příležitostí pro tyto studenty, kdy mohou mluvit a interagovat se skutečnými lidmi, kteří mají globální kariéru.“

Studenti, kteří se události účastnili patřili do šesti oblastních škol včetně Global Impact STEM Academy, Marysville High School, Olentangy Local High School District, Reynoldsburg eSTEM Academy, Granville High School a Worthington City Schools.

„Bylo nám ctí přivítat tyto obdivuhodné mladé studenty v našem podniku,“, řekl Patrick Miller, President a CEO společnosti Commercial Vehicle Group. „Dnešní studenti jsou budoucí vůdci našich podniků a naší komunity, a my jsme uvítali tuto příležitost jim předvést úžasné technologické a kariérní možnosti ve výrobě. Těšíme se, že některé z nich opět přivítáme v CVG jako praktikanty nebo zaměstnance.“

O společnosti Commercial Vehicle Group, Inc.

Společnost Commercial Vehicle Group, Inc. (a její dceřiné společnosti) je přední dodavatel řešení pro plnou škálu produktů a systémů vztahujících se ke kabinám pro světový trh s komerčními vozidly, včetně trhu se středně-těžkými a těžkými nákladními vozidly, středně-těžkou a těžkou stavební technikou, vojenskou transportní technikou, autobusy, zemědělskými stroji, speciálními vozy, těžebními stroji, průmyslovým vybavením a offroadovými rekreačními vozidly. Informace o společnosti a jejích výrobcích najdete na internetu na .

Zdroj: Facebook CVG, www.cvgrp.com