Společnost Commercial Vehicle Group na veletrhu představila komfortní sedadla pro řidiče a nové technologické výrobky pro autobusy a nákladní vozidla.

Commercial Vehicle Group, Inc. (CVG) na veletrhu užitkových vozidel IAA v Hannoveru představila novou generaci sedadel pro autobusy a nákladní automobily. Greg Boese, Senior Vice President a Managing Director – GTB Seats řekl: „S hrdostí uvádíme naši nabídku sedadel nové generace, která uspokojují narůstající požadavky řidičů a flotil na celosvětovém trhu autobusů a nákladních vozidel. Sedadlo zahrnuje zcela novou úroveň úprav, které poskytují větší komfort, lepší design a trvanlivost.“

Nová sedadla CVG byla pro regionální trhy navržena a vyvinuta ve spolupráci s řidiči OEM a flotilami pracujícími v průmyslu s nákladními vozy. Nové designy zajišťují maximální možnou upravitelnost pro pohodlí řidiče a nejvyšší eleganci a výkon. Exkluzivní prvky v oboru, jako jsou BackCycler® a vycpávky polštářů jsou dostupné v moderním designu.

CVG také ukázala nové technologické výrobky pro užitková vozidla. Úzce spolupracuje s těmi nejlepšími v IMSE (In-Mold Structural Electronics), což je postup, který z běžného plastu vytváří chytré povrchy tím, že integruje ohebné tištěné obvody a elektronické součástky do 3D tvarovaných struktur. To poskytuje významné výhody tím, že se sníží počet dílů, dochází k úsporám z práce, sníží se váha a zlepší se prostor pro zabalení. Na veletrhu byly k vidění různé další řady výrobků včetně RoadWatch Tracker, kabelových svazků a systémů stěračů.

O společnosti Commercial Vehicle Group, Inc.


Commercial Vehicle Group, Inc. (a její dceřiné společnosti) je uznávaným světovým dodavatelem celé řady výrobků a systémů pro kabiny na celosvětovém trhu užitkových vozidel, včetně středně těžkých a těžkých nákladních vozů, stavebních a zemědělských strojů a prostředků speciální a vojenské dopravy, těžebních strojů, průmyslového vybavení a off-roadových rekreačních vozidel.

Od roku 2006 je CVG vlastníkem společnosti C.I.E.B. Kahovec Brandýs nad Orlicí, která ve východních Čechách vyrábí kostry sedadel i kompletní sedačky do autobusů i dalších užitkových vozidel.

Zdroj: CVG

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -